Закрити
Логін:
Пароль:
Забули свій пароль?
Реєстрація
  Вхід      Реєстрація

ТОВ "Укрнафтогазінвест"

ТОВ "Укрнафтогазінвест"

Основним видом діяльності ТОВ "Укрнафтогазінвест" є видобування природного газу на родовищах Західної України. Ми тісно співпрацюємо з ТзОВ "АБК-Технології" з 2004 року в галузі автоматизації облікової системи нашого підприємства. Протягом цього часу спеціалістами ТзОВ "АБК-Технології" здійснено розробку та впроваджено облікову інформаційну систему на базі програмних продуктів 1С:Підприємство 7.7 та 1С:Підприємство 8.1.

За допомогою цих програмних продуктів повністю автоматизовано всі ділянки нашої облікової системи, такі як бухгалтерський та податковий облік, калькулювання собівартості, управління грошовими коштами, бюджетування, та ін.

Окремо хочеться виділити розробку та впровадження Корпоративної системи управління фінансами, що розроблена та впроваджена спеціалістами ТзОВ "АБК-Технології". Ця система допомогла суттєво покращити ділянку роботи управління фінансами та бюджетуванням на нашому підприємстві.

ТзОВ "АБК-Технології" і на даний момент забезпечує якісну та оперативну підтримку та поточне обслуговування розроблених модулів інформаційної системи та продовжує роботу над новими проектами, які здатні забезпечити підвищення ефективності використання ресурсів на нашому підприємстві.

Враховуючи наш досвід співпраці, ми маємо честь рекомендувати ТзОВ "АБК-Технології", як надійного та компетентного партнера в галузі автоматизації.

З. Я. Козицький,
Генеральний директор,
ТОВ "Укрнафтогазінвест"

Відгук ТОВ "Укрнафтогазінвест"


Повернення до списку