Закрити
Логін:
Пароль:
Забули свій пароль?
Реєстрація
  Вхід      Реєстрація

1C Лекторій у Львові 13 Вересня 2012 року

20.08.2012

1C Лекторій у Львові 13 Вересня 2012 року


Запрошуємо користувачів продуктів 1С прийняти участь в семінарі 1С:Лекторій у Львові 13 Вересня 2012 року.


1С:Україна проведе 13 вересня 2012 року у Львові семінар для користувачів "1С:Лекторій Львів". Семінар проводиметься в рамках проекту "1С:Лекторій Україна 2012". Місце проведення семінару: Готель "Гетьман", вул. В.Великого, 50 (актовий зал), м. Львів.

В програмі семинару «1С:Лекторій Львів»

1.      Актуальні питання оподаткування та обліку. Провідні аудитори та відомі експерти-радники податкової служби України, нададуть кваліфіковані роз’яснення останніх змін в податковому та бухгалтерському законодавстві.

2.      Відображення останніх змін в українському законодавстві в типових рішеннях «1С:Підприємство».

3.      Сервіс здачі електронної звітності (1С-Звіт) - система здачі електронної звітності в державні органи: можливості, звіти, форми обміну. 

4.      Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) для користувачів продуктів 1С. Розширення послуг та сервісів.

Доклади читають методисти фірми "1С" та запрошені спеціалісти.

Вартість участі:

  • Безкоштовно для користувачів 1С:Підприємство, що мають діючу річну або піврічну підписку на сервіс ІТС (діючу на дату проведення семінару). Пільгова учать розповсюджується на двох осіб від орагнізації - підпісника сервісу ІТС. 
  • 330 грн. з ПДВ для слухачів, які не мають дуючої на момент проведення семінару роічної або піврічної підписки ІТС або для участі третньої і наступної особи від організації підписника.

Детальна програма семінару.

Попередня реєстрація учасників обов'язкова!  

Зареєструватись на семінар можна заповнивши аплікаційну форму на сайті 1С:Україна  http://1c.ru/ukraina/news/1c_lektorij/lvov.jsp 
Повернення до списку